loadingimg

Wczytuję dane...
  • Użytkownicy online: 0
  • Aktualny czas:
  • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
Płyta główna MiTAC PD14RI/ Intel D2500HN2 Mini-ITX
Cena:299,00 PLN*
479,00 PLN*
*z podatkiem VAT
Dostawa

Barebone EMKO EM-ENT-S thin
Cena:1749,00 PLN*
*z podatkiem VAT
Bestsellery
Zasilacz zewnętrzny Inter-Tech 12V 10A 120W
Zasilacz zewnętrzny Inter-Tech 12V 10A 120W
Cena:119,00 PLN*
*z podatkiem VAT
Producenci
Wyświetl produkty wybranego producenta:
Subskrypcja
Zapisz się do newslettera:
Prawa Klienta

Szanując Państwa czas i obowiazujące w Polsce prawo sklep www.mini-itx.com.pl respektuje wszytkie zobowiązania przedsiębiorcy wobec konsumentów oraz innych przedsiębiorców. W przypadku zastrzeżeń co do jakości towaru lub sposobu obsługi prosimy o bezzwłoczny kontakt z naszym sklepem w celu zgłoszenia nieprawidłowości i ustalenia dalszych kroków.

Najważniejsze dla naszych klientów informacje w sprawie odpowiedzialności sprzedawcy oraz zwrotów towarów zamieszczamy poniżej.

Odpowiedzialność sprzedawcy.

Sprzedający ponosi odpowiedzialność przez dwa lata od daty zakupu w przypadku niezgodności towaru z umową zgodnie z art. 10 Ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej z 27 lipca 2002 roku i pozostałymi stosownymi przepisami prawa. Dodatkowe informacje można znaleźć na stronach UOKiK.

W przypadku niezgodności towaru z umową, pismo określające niezgodność oraz oczekiwania dotyczące sposobu realizacji zobowiązania, należy przesłać na adres Sprzedającego.

Intesys Tomasz Łukaszyk, Bartłomiej Książkiewicz Spółka Cywilna

ul. Staszica 9

64-500 Szamotuły

Prawo do zwrotu towaru.

W okresie dziesięciu dni od odebrania zamówionego towaru, Klient ma prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyn, według ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. Dodatkowe informacje można znaleźć na stronach UOKiK.

Zgodnie z ustawą zwrotowi nie podlegają produkty audialne i wizualne oraz zapisane na informatycznych nośnikach danych po usunięciu przez konsumenta ich oryginalnego opakowania. Sprzedający w ciągu pięciu dni dokona zwrotu pieniędzy na wskazane konto.

Pozostałe kwestie sporne rozpatrywane będą zgodnie z obowiązujacymi w Polsce przepisami prawa oraz poszanowaniem interesów obu stron.