Wczytuję dane...
Koszty wysyłki

Dostawy Państwa zamówień realizujemy za pomocą firm DPD oraz Poczta Polska. Możliwy jest również odbiór osobisty w naszej siedzibie.

W przypadku dostawy firmą DPD obowiązuje stała opłata za przesyłki do 30 kg. Cena przesyłki to 15 zł brutto przy przedpłacie, bądź 19 zł brutto przy wysyłce za pobraniem. Zamówienia złożone do godziny 14:00 wysyłamy kurierem tego samego dnia.

Cennik Poczty Poslkiej zależy od gabarytów i wagi przesyłki. Nie zalecamy tej formy transportu dla większych zamówień ze względu na brak odpowiedzialności Poczty Polskiej za niedostarczone (zagubione) przesyłki. Najczęściej tym operatorem wysyłamy rzeczy drobne i bardzo odporne (na przykład adaptery). Korzystamy wtedy z  listów poleconych priorytetowych  lub przesyłek priorytetowych.

Dla zamówień o wartości równej i przekraczającej 1500 zł brutto realizowanych za pomocą firmy DPD koszt dostawy ponosi sklep www.mini-itx.com.pl .

Obsługa sklepu dokłada wszelkich starań aby zakupiony przez Panstwa towar został należycie zabezpieczony na czas transportu i bezpiecznie dotarł w nienaruszonym stanie do rąk adresata.

Towary są przez nas pakowane w sposób następujący:

  • Jeśli nie są w kartonach transportowych to umieszczamy je w kartonie i zabezpieczamy wypełniaczem. Do kartona wkładamy paragon, lub fakturę VAT,
  • Jeśli są w kartonach owijamy je folią strech, jeśli kartony są delikatne dodatkowo przed foliowaniem zabezpieczamy folią bąbelkową. Jeśli nie można otworzyć kartona bez przecięcia naklejki plombującej, paragon lub faktura zostaną umieszczone pomiędzy kartonem, a folią.