Wczytuję dane...
Waga produktu: 0.2 kg
Gwarancja: 24 miesięcy

System Microsoft Windows 10 PRO w wersji Angielskiej dla firm i korporacji. Wersja 64 bitowa, przeznaczona do zakupu wraz z nowym komputerem.

Najlepsza wersja systemu Windows staje się jeszcze lepsza

Dzięki niej uzyskasz nowe funkcje, które pomogą Ci rozwijać pasje, nawiązywać znajomości i oszczędzać czas.

Aktualizacja systemu Windows 10 z maja 2019

Usprawniony proces aktualizacji, a do tego nowe, proste i intuicyjne metody wykonywania czynności na komputerze w środowisku systemu Windows 10 i kilka dodatkowych funkcji, które ułatwią Ci zrobienie dokładnie tego, co chcesz — na pewno przypadną Ci do gustu.

Zabezpieczenia dostępne w standardzie

Windows 10, najbezpieczniejsza wersja systemu Windows w historii, zapewnia kompleksową ochronę — bez dodatkowych kosztów.
Skup się
Naciśnij przycisk Wstrzymaj na powiadomieniach, alertach i dźwiękach. Funkcja Skupienie pozwala zapewnić wolne od zakłóceń miejsce pracy.
Nowe sposoby korzystania z nowego komputera
Większości z nas znane są ekrany dotykowe na naszych telefonach, a teraz możesz mieć ekran dotykowy na nowym komputerze z systemem Windows 10. Powiększaj, pomniejszaj, szybko przewijaj i podpisuj dokumenty.
Zapewnienie rodzinie zwiększonego bezpieczeństwa w Internecie
Połącz konta Microsoft swojej rodziny i korzystaj z ustawień systemu Windows, aby zapewnić dzieciom bezpieczeństwo. Zarządzaj czasem spędzanym przed komputerem, ogranicz dostęp do zawartości dla osób dorosłych i kontroluj zakupy w Internecie.
Trzy razy szybsze logowanie
Zapomnij o haśle. Po prostu użyj swojej twarzy lub odcisku palca, aby bezpiecznie i natychmiastowo odblokować komputer.
Większa wydajność, mniej energii

System Windows 10 zawiera aplikacje i funkcje, dzięki którym możesz wykonać więcej zadań przy mniejszym wysiłku.

Chcesz zobaczyć więcej niż jedno okno?

Użyj klawisza systemu Windows i klawiszy strzałek, aby łatwo zablokować maksymalnie 4 okna na ekranie, dzięki czemu uzyskasz widok wszystkiego, nad czym pracujesz.

Drukowanie dokumentu, a nie reklam

Drukuj strony internetowe w przeglądarce Microsoft Edge bez reklam i innych zbędnych elementów. Włącz funkcję przejrzystego drukowania i drukuj tylko to, co chcesz.
Kłopoty ze spaniem?
Niebieskie światło, które emitują ekrany, może nie pozwalać Ci zasnąć. Dzięki ustawieniu Wyświetlanie nocne ekran wyświetla cieplejsze kolory.
Więcej mocy, więcej funkcji, więcej gier
Rozpocznij zabawę w prawdziwym lub wirtualnym świecie dzięki systemowi Windows 10. Graj w rozdzielczości 4K, uzyskuj wszelkie korzyści, jakie zapewnia tryb gry oraz oprogramowanie DirectX 12, i pokaż, co potrafisz dzięki wbudowanej funkcji transmisji w usłudze Mixer.

Windows dla każdego

Niezależnie od tego, czy jesteś osobą z niepełnosprawnością, czy też masz określone preferencje bądź nietypowy styl pracy, system Windows dostosowuje się do Ciebie.

Wymagania systemowe do instalacji systemu Windows 10


Tutaj znajdziesz podstawowe wymagania dotyczące instalacji systemu Windows 10 na komputerze osobistym. Jeżeli Twoje urządzenie nie spełnia tych wymagań, jakość użytkowania systemu Windows 10 może być niższa, dlatego też w takim przypadku rozważ zakup nowego komputera osobistego.
Procesor:
procesor o częstotliwości 1 GHz lub wyższej albo SoC (System on a Chip)
Pamięć RAM: 
1 GB dla wersji 32-bitowej lub 2 GB dla wersji 64-bitowej 
Miejsce na dysku twardym:
16 GB dla 32-bitowego lub 32 GB dla 64-bitowego systemu operacyjnego
Karta graficzna:
biblioteki DirectX 9 lub nowsze ze sterownikiem WDDM 1.0
Wyświetlacz:
800 x 600
Połączenie internetowe:
Połączenie z Internetem jest niezbędne do przeprowadzenia aktualizacji i korzystania z niektórych funkcji. Systemy Windows 10 Pro w S mode, Windows 10 Pro Education w S mode, Windows 10 Education w S mode i Windows 10 Enterprise w S mode wymagają połączenia z Internetem podczas wstępnej konfiguracji urządzenia (OOBE), a także konta Microsoft (MSA) lub konta Azure Activity Directory (AAD). Rezygnacja z Windows 10 w S mode również wymaga połączenia z Internetem. Więcej o S mode dowiesz się tutaj.
Z czasem konieczne może być spełnienie dodatkowych wymagań w celu instalacji aktualizacji lub włączenia określonych funkcji w systemie operacyjnym.