Wczytuję dane...
Zamówienia hurtowe i indywidualne

Dla klientów robiących większe zakupy oferujemy atrakcyjne rabaty oraz konfiguracje specjalne naszych zestawów, bądź obudów. Do Państwa dyspozycji jest nasz specjalista, z którym będą mogli Państwo ustalić szczegóły oraz warunki współpracy.

W celu złożenia zapytania ofertowego prosimy o kontakt z naszym specjalistą w zakresie komputerów ITX:

P. Bartłomiej Książkiewicz
tel. 664-982-566
b.ksiazkiewicz@intesys.pl

Nasze doświadczenie w budowie gotowych zestawów opartych na standardzie Mini ITX jest bardzo szerokie. Dostarczamy komputery przemysłowe, do wyświetlania treści multimedialnych (digital signage), komputery pracujące w środkach komunikacji, komputery do kiosków internetowych, wydajne rutery, do systemów sprzedaży (POS), do sterowania domami inteligentnymi, HTPC, samochodowe CAR PC. Nasze rozwiązania liczą się tam gdzie potrzebna jest trwałość, prostota, niewielkie wymiary i brak części mechanicznych. Nie ma problemu jeśli chodzi o zmiany konstrukcyjne w obudowach, instalacje nietypowych montaży (np VESA), wlutowanie dodatkowych elementów, montaż dodatkowego chłodzenia, zmiana chłodzenia na niskoprofilowe, dostosowanie wtyczek w zasilaczach zewnętrznych, oklejanie emblematami klienta.

Klientom biznesowym oferujemy atrakcyjne ceny, stałą opiekę, szybką realizację zamówień, klient może na nas liczyć w sytuacjach kryzysowych. Stałym klientom oferujemy atrakcyjny kredyt kupiecki, pierwszeństwo w zakupie towarów, których w danej chwili brakuje na rynku.

Dane rejestrowe:
Intesys Tomasz Łukaszyk, Bartłomiej Książkiewicz Spółka Cywilna
ul. Staszica 9
64-500 Szamotuły
tel. 61 29 23 054
NIP: 787-206-79-87
Nr konta: BZWBK 67 1090 1391 0000 0001 1102 2214